Dítě štěstěny- úvod

9. prosince 2007 v 21:15 | Tirit |  Dítě štěstěny

Dítě štěstěny - úvod
Ahoj! Ta černovláska jsem já a asi bych se měla představit. Takže. Jmenuji se Adriana Lesandrová, je mi 20 let a studuju Herectví na Ofesnově Univerzitě. Nikdy jsem nebyla žádná veliká kráska a ani mě zkrášlovadla a móda moc neberou. Tenhle příběh je převážně o mě, nejsem sice doslova dítě štěstěny, ale štěstí docela mám. Vlastně mám štěstí hodně a často, aspoň teď, ale vždycky to tak nebylo. Vždycky jsem neměla štěstí v neštěstí.
Až do 8 let jsem naopak měla spíš smůlu a teprve pak se to zlepšilo. Ale den mých osmých narozenin stále zůstává vlastně úplně nejhorším dnem v mém životě…to protože jsem ztratila člověka, ke kterému jsem měla nejblíže. Pořád to v sobě nesu a cítím vinu. Mám proč. Aspoň z části je to moje vina, to vím bezpečně. Stejně určitě taky ale vím, že to všechno nebylo jen tak. A do třetice všeho vím taky jistě, že to ještě neskončilo. Já ale zjistím, jak to všechno bylo.

Teď to ale nechme být, chci vám ještě představit svoje tři nejlepší kamarádky.
Tohle je moje nejlepší kamarádka Sandra Hacknesová. Sandra je o pět let starší než já, ale vůbec to není poznat, je prostě super. Kamarádíme se od jejích 15 let, tehdy hrozně chtěla vystupovat jako zpěvačka nebo modelka, jenže byla nesmělá. To já tehdy taky, tak jsme se vlastně nějak na školním dvoře daly dohromady, podporovala jsem jí v jejích snech, jak jen to šlo. A teď? Je slavnou zpěvačkou a byla 5 let za sebou modelkou roku, než toho nechala. Má taky chyby, neumí vydržet s jedním klukem, vždycky jich musí mít víc. O to se ani nemusí moc snažit, určitě je vám jasné, že s jejím vzhledem na ní kluci přímo letí. Trochu mě ale štvou její občasné poznámky o mých vlasech.
Další z mých nejlepších kamarádek je 22, je to Linda Mergoonová, studentka ekonomie v posledním ročníku. Jsme kamarádky asi pět let, od prázdnin před mojí střední školou. Přihlásila jsem se do počítačového kroužku a přiřadili nás k sobě do dvojice. Hned jsme si rozuměly, jenže Sandra nějakou dobu na Lindu žárlila, ale jen do té doby, co poznala, že se naše kamarádství nerozpadne. Od té doby se kamarádíme všechny tři. Linda je spíš vážná a kluci z ní někdy mívají trochu strach, protože se s nikým nepárá. Je to hotová podnikatelka, má silný šestý smysl a dvě střelené mladší sestry. Pořád si chce otevřít módní butik a všechny doufáme, že se jí to splní.
Poslední z naší čtveřice je Marta Peirová(v části prvních dílů blonďatá), je stejně stará jako já a náležitě praštěná. Nezapře africkou krev, nosí jejich vzory stejně ráda, jako trochu bláznivé účesy. Martu do naší party přivedla Linda, která se s ní seznámila v prvních dnech, co byla Marta na univerzitě, kde studuje filosofii. A to opravdu nezapomenutelně. Marta totiž co si sama pamatuje, vždycky chodila všude pozdě a ani přednášky nebyly výjimkou. Jednou tak běžela na přednášku, když tu srazila holku, která spěchala naproti ní. Obě se ocitly na zemi, zavalené hromadou popsaných papírů, které holka nesla do univerzitní knihovny. Viděl je přitom jeden z knihovníků a měli obě průšvih. Linda, ta holka s papíry což vám možná došlo, nám pak s pomocí Marty vysvětlovala, proč zmeškala Sandřinu promoci.


Víc se o nás dozvíte v dalších dílech.

Tento text byl 29. 5. 2009 upraven.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 kuči kuči | Web | 9. prosince 2007 v 21:18 | Reagovat

ahoj mám bleksovku zapoj se

2 Tirit-max Tirit-max | 10. prosince 2007 v 18:00 | Reagovat

Buď tak laskavá a zapni si mobil toxe!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama