Únor 2008

Jsi kluk nebo holka? Nebo nevíš?

29. února 2008 v 13:30 | Tirit a Toxe |  Ankety
Ahojík!
Jen tak mě napadlo sem dát tuhle anketu! A lidi, zkuste to brát alspoň trochu vážně=)

1. Rychlovka

29. února 2008 v 12:06 | Tirit a Toxe |  Rychlovky
1. Rychlovka
Tak odpovídejte, ať máte šanci v Sonr! Jsou to úplně jednoduché otázky a zanechte nějaké spojení.
Dejte celý článek!

Informace o Rychlovkách a Sonr

29. února 2008 v 11:41 | Tirit Toxe |  Rychlovky
Informace o Rychlovkách a Sonr
Info rychlovky:
Název:
Většina lidí má bleskovku a my máme rychlovku, princip je téměř stejný=)
Průběh soutěže:
Úplně jednoduchý! Bude vždycky (až na speciální) 6 otázek a to:
1. a 2. ze hraní hry TS,
3. bude se týkat datadisků nebo kolekcí
4. bude se týkat našeho blogu
5. něco ze zvířecí říše
6. nějaký váš názor
Budeme dávat docela jednoduché otázky=)
Ceny:
Diplom, který si můžete dát na blog a bod do Soutěže o Největšího rychlíka (o té napíšeme později).
Jak odpovídat:
Stačí odpovědi napsat do komentářů, ale číslujte!
Pravidla:
Budeme brát první tři a nejméně jedna rychlovka bude každý týden v pátek. Ke zvláštním příležitostem budeme dělat zvláštní rychlovky, budou se také počítat, ale můžou mít jiný počet otázek. Za každé tři umístění na 1. místě si budete moci vybrat jeden download, jako odměnu.
Soutěž o největšího rychlíka (Sonr):
Info:
Soutěž, která s rychlovkami souvisí, jde o body, které získáváte za rychlovky a ty se sčítají, proto si je počítejte a schovávejte si diplomy. Největší rychlík je ten, kdo má nejvíc bodíků, budou oceněny první tři místa.
Průběh soutěže:
Sčítání bude jednou za 3 měsíce, v sobotu. Spočítáme body a výsledky zveřejníme.
Ceny:
1. místo: Sada downloadů (oblečení nebo pokoj nebo jiné) víc než 10 kusů
5 fotek zvířat (roztomilé, legrační aj.)
3 rámečky na fotky
Nějaký speciální download
Diplom
2. místo: 7downloadů z jedné sady
4 fotky zvířat (roztomilé, legrační aj.)
2 rámečky na fotky
Diplom
3. místo: 5 downloadů z jedné sady
3 fotky zvířat (roztomilé, legrační aj.)
1 rámeček na fotky
Diplom
Po vyhlášení, ukážeme na blogu co kdo vyhrál a ceny zašleme na e-mail, tak ho nezapomeňte připsat!
No podle mě to za ty ceny stát bude, tak se snažte! =) Ještě dneska budete mít možnost=)))

Simky blogu

28. února 2008 v 21:38 | Tirit a Toxe |  Změny
Simky blogu
Máme nové simky blogu, které se objeví na novém designu, mají představovat nás, Tirit a Toxe. Jistě, není to dokonale podobné (tak hezké nejsme), ale docela to jde.
Společná fotka:
Tirit↓ Toxe↓
Simka, která představuje Tirit se jmenuje Kristýna Pěnkavová a simka Toxe je Lucie Pěnkavová, jsou to sestry a obě bydlí v Květolukách společně a mají rády zvířata. Jak se vám líbíme?

Dítě štěstěny 3. díl-Prohlídka obchodu

26. února 2008 v 12:15 | Tirit |  Dítě štěstěny
Dítě štěstěny
3. díl-Prohlídka obchodu
Omluvte prosím případné změny image postav interiéru nebo exteriéru, v článku před tímto najdete informace o nutné změně. Univerzální obrázek je taky jiný, ale mě se líbí víc než předchozí, tak napište jak vám.

Ke změnám v komixu DŠ

26. února 2008 v 11:48 | Tirit a Toxe |  Aktuálně
Ahojík!
Jak jsme psali, tak komix Dítě štěstěny prodělal změny, kvůli chybám mého počítače. Takže některé drobnosti chybí nebo jsou něčím nahrazeny např. Adriana nemá pihy, protože se mi vymazaly, takže řekněme, že použila "speciální krém proti pihám".
Další závažnější změny: má trochu jinou barvu očí a Sandra nový účes, dům jiný nátěr, to jsou asi nejvíce viditelné změny. Takže se moc omlouváme:-(
3. díl komixu by se tu měl objevit za chvilku, bude nová univezální fotka a hezčí než stará.

Chcete spřátelit?

19. února 2008 v 19:50 | Tirit a Toxe |  Spřátelené blogy
Ahoj!
Máte málo SB nebo se vám líbí náš blog? Tak jako tak, ptáme se chcete spřátelit? Stačí splňovat úplně jednoduchá pravidla. A jaká? Dejte celý článek!

Pro SB

17. února 2008 v 20:22 | Tirit a Toxe |  Spřátelené blogy
Ještě jednou nazdárek!
Musíme pochválit všechny SB, za to jak poslední dobou dodržují pravidla a spolupracijí. Tenhle diplom je pro ně, můžou si ho dát na blog jako odměnu od nás:-))) Ještě jednou chválíme!!! :-)))
Snad se vám bude líbit... Vaše Tirit a Toxe

Podpořte Nikol!

17. února 2008 v 20:16 | Tirit |  Všeobecně
Ahoj
Tohle podepište a umístěte na blog, jestli chcete podpořit Nikol, aby si vybudovala nový blog (původní blog smazala a proč se dozvíte tady). Podle těch, kteří ji znali měla nádherný blog a pomáhala jiným a byla by škoda, aby s tím nadobro skončila, tak ji podpořte!

Za spřátelení

17. února 2008 v 20:05 | Tirit a Toxe |  Ocenění
Tenhle diplom jsme dostaly od Bulvinky za spřátelení, krásný, že?
Moc díky :-))

Ložnice s krbem

15. února 2008 v 20:35 | Tirit a Toxe |  Downloady
Karamelová ložnice s krbem
No tak tady je moc hezká ložnice, kterou jsem objevila. V každém starém domě bude vypadat skvěle. Některé její prvky se dají využít i jinde.
Stahujte tady! Napište jak se vám líbí, případně kdyby nešla stáhnout, ale měla by jít, nám to jde.

Něco pro mě

15. února 2008 v 20:12 | Tirit |  Ocenění
Tohle je diplom za jednu soutěž, které jsem se zůčastnila. I když nevyhrála :-))
Moc děluju, je krásný.

Informace o Šťastné cestě

11. února 2008 v 19:06 | Tirit |  Šťastnou cestu
Šťastnou cestu-6. datadisk
Jsou vaši simíci unavení od práce a domácnosti? Mají na sebe vaši manželé málo času? Jsou vystresovaní, napjatí nebo rozčilení? Pak je nejvyšší čas na dovolenou!
Pošlete simíky na tři vysoce kvalitní, odpočinku a zážitků plné rekreační oblasti a sledujte, jak z nich opadává vypětí a únava. Splňte jim přání a pošlete je na cestu Dálným Východem, výstup do hor nebo sladké nicnedělání na ostrově. Odhalte tajemství vesnice Takemizu, horského Trojjazerska i ostrova Twikkii a naučte se zvláštnímu umění nebo získejte zázračné věci anebo dokonce přátele. Kdo ví, jaká dobrodružství vás na cestách čekají, ale je dobré mít vždy připravený foťák!
Nové sousedství:
Vesnice Takemizu: Vesnice v dálném východě, kde můžete ochutnat místní lahůdky, naučit se masáže nebo upravovat zenovou zahradu, určitě si to užijete. Možná, že se taky naučíte šetřit časem při setkání s ninjou a taj-či od moudrého starce.
Trojjazersko: Vysokohorské rekreační centrum v ryzí přírodě je skvělé na nervy, a pokud jsou vaši simíci rozjaření, mohou si energii vybít v závodech na kládách nebo házením sekyrou. Můžete potkat i přirozeného obyvatele hor a odvést si ho domů.
Ostrov Twikkii: Písek, vlny a zase vlny. A k tomu tropické zahrady, nápoje, jídla, tance a to prostředí! Kdo by na takovou dovolenou nechtěl, zvlášť když se můžete seznámit i lodními duchy? Třeba se naučíte i něco víc, než tanec s ohněm a Hula-hula.
Nové možnosti:
Výhody dovolené: Na dovolené nemusíte získat jen opálení a suvenýry, ale po návratu i jisté výhody, záleží jen na tom, jak si svou dovolenou užili.
Šperky: Vašemu jinak dokonalému večernímu modelu něco chybí? Co takhle dozdobit jej nějakým šperkem. Teď máte tu možnost!
Rekreační domy: Nechcete se tlačit v ubytovně nebo potřebujete víc klidu, než v hotelech bývá? Máme řešení, stačí si před odjezdem koupit rekreační dům.
Další:
Velejemný masážní stůl, sauna, maketa ostrova, dekorativní škvíra, přírodní jezírko, zenová zahrada, fotoalbum, stojánek na šperky, terč se sekyrou, pirátská loď, poklad, houpací síť, stolní hra madžong aj.

Aktuálka:Je mi líto...

11. února 2008 v 18:13 | Tirit |  Aktuálně
Nazdárek!:-(
Je mi to vážně líto, ale teď tu komix nebude, důvod hned napíšu.
V počítači jsem přišla o disk D a na něm jsou samozřejmě všechny TS2 až na jednu! Už mám nový, ale až ode dneška a jelikož se mi to stalo už v sobotu večer, nebyly tu žádné slibované články. Problém je, že disk byl naposled zálohovaný 23.1. 2008, ale místo, kde se zčásti odehrává 3. a 4. díl komixu DŠ jsem dělala až 8.2. a tak ho teď nemám a musím to všechno stáhnout, nainstalovat a vytvořit znova!:-(( Takže komix se opozdí.:-((
A ještě jedna špatná zpráva:
Toxe má zákaz počítače na 2 týdny, takže tu na to budu sama.
Pro SB: někteří z vás si ještě nevšimli, že tenhle blog vedou DVĚ majitelky a ne jedna, tak si to laskavě opravte, kdo to máte špatně. A taky chci upozornit, že budu vyhazovat ty, kteří se na to vykašlou nebo si nenajdou čas alespoň ob den sem napsat jeden komentář. Já si na vás čas najdu a ten komentář vám napíšu, tak buďte ohleduplní a dělejte to taky, nebo se na vás prostě vykašlu!!! (Nemluvím tu o všech)

Informace o Ročním období

9. února 2008 v 15:38 | Tirit |  Roční období
Roční období-5. datadisk
V tomto datadisku mají simíci možnost pozorovat jak krásné a rozmanité, ale taky náladové mohou být různé roční doby. A nejen pozorovat, zažijí to všechno na vlastní kůži a některé negativní důsledky, jim mohou i znepříjemnit život!
Roční období s sebou přináší i nové zájmy, jako je zahradnictví a rybaření. Co takhle dát si k večeři dobrou rybku? Ale to ji nejdřív musí někdo chytit. Nebo dáte přednost plodinám z vlastní zahrady? Můžete si zařídit skleník a pěstovat zeleninu i ovoce a taky sklízet se stromů a pak si pochutnat. Z některých prací v zahradnictví můžete dokonce zezelenat.
Roční období:
Jaro: Květiny, svěží tráva a časté deště, jsou vhodné na zasazení sazeniček a taky svědčí těm simíkům, kteří toho mají s přírodou společného až příliš.
Léto: Co je krásnějšího, než se opalovat v horku u bazénu a chytání světlušek? Ale pozor, aby, jste to moc nepřehnali, úpal už tak krásný není.
Podzim: Je chladněji, úroda dozrává a vaši simíci mohou dovádět v kupkách spadaného listí, ale také prší a blesky je ohrožují jako na jaře.
Zima: Na nějakou dobu vše přikryje bílý sníh a je čas na koulování, bruslení, stavění sněhuláků a dělání sněhových andělů. Jen ať vám simíci neumrznou.
Nové styly:
Selská sbírka: Venkovský a jednoduchý styl ze dřeva a bavlny je pro simíky na venkově ideální.
Havajský styl: Bambus, jasné barvy a květy dokonale doplní vaši letní zahradu, a že tam není moře, vůbec nevadí.
Další:
Perfektní čokoládovač, strašák, skluzavka, toaletní stolek zapadákov, odšťavovač, drtič kompostu, budka pro berušky, pouťový Píp, rychlobruslařská dráha, měnič počasí, korouhvička, bleskosvod aj.

Aktuálka 9.2. 2008

9. února 2008 v 15:30 | Tirit |  Aktuálně
Ahoj!:-)
Takže malá a vůbec první aktuálka na tomhle blogu.
Downloady:
V nejblišší době by se tu měly objevit nějaké downloady, tak bych ráda aby jste se vyjádřili k anketě.
Datadisky:
Jak jste si mohli všimnout tak sem zase přibyly informace o datadiscích a ještě dneska přibydou i další. Zítra tu bude asi poslední a kolekce má na starosti toxe.
Komix:
No tak komix tu bude možná už zítra, ale nevím to jistě a chtěla bych vás poprosit, jestli někdo neví o nějaké dobré stránce na rámečky (zvlášť zelené):-))
Soutěže:
První by se tu měla objevit až dokončím základní informace o všech datadiscích a budeme rády, když se do ní někdo přihlásí.

Informace o Mazlíčcích

9. února 2008 v 15:16 | Tirit |  Mazlíčci
Mazlíčci-4. datadisk
Vašim simíkům už nemusí být doma smutno, stačí, aby si pořídili malého, chlupatého kamaráda. S tímto rozšířením mohou vlastnit psy, kočky, ptáky a křečkouny (zvířata vyšlechtěná z různých druhů hlodavců. Psy a kočky mohou mít také samozřejmě mladé a vy můžete vychovat celé generace jedné rasy.
Psy a kočky můžete vytvořit při vytváření rodiny, koupit si je v obchodě nebo adoptovat přes telefon. Mají vlastnosti i duši a také můžou sehnat zaměstnání, můžete je vycvičit a naučit povely. Váš pozemek budou navštěvovat cizí zvířata a možná, že když se s některými skamarádíte až příliš, budete muset změnit životní styl.
Nový styl:
Atomová sbírka: Chcete vědět, jak to vypadá ve vesmíru? Zařiďte si pokoj v tomhle stylu! Hladký povrch, zaoblené tvary a motivy vesmírných těles mluví za všechno.
Nové služby:
Zvířecí adopční služba: Chcete nějaké už trochu vycvičené zvířátko nebo naopak ještě nedorostlé mládě? Stačí zavolat a vybrat si!
Dát zvíře k adopci: Narodilo se vám víc koťat, než můžete zvládnout? Dejte je k adopci!
Trenérka poslušnosti: Potřebujete naučit mazlíčka povelům a nemáte čas? Trenérka poslušnosti vám s tím pomůže! Pomáhá také těm simíkům, kteří trpí noční nespavostí a zvířecími zvyky.
Rejstřík zvířat: Chcete přejmenovat mazlíčka nebo zaregistrovat rasu? Pak volejte do rejstříku zvířat!
Nahlášení ztraceného zvířete: Ztratil se vám mazlíček a nemá obojek? Pak podejte zprávu sem a možná se někdo ozve!
Další:
Nástroj vyrovnat pozemek, kovadlina, žvýkací kost, hrací myška, rezidence u čtyř tlapek, psí boudy, pelíšky, ptáček na drátku, jídelní misky, klece pro ptáky i křečkouny, koberec kost a kameny, miska s pískem aj.

Informace o Ve světě podnikání

7. února 2008 v 19:59 | Tirit |  Ve světě podnikání
Ve světě podnikání-3. datadisk
Simíci mohou vlastnit podnik na obecním pozemku nebo i doma. Květinářství, salón, restaurace, butik s módou, obchod s elektronikou nebo hračkami a vším možným, možnosti jsou téměř neomezené.
Buďte přísným šéfem a dohlížejte na své zaměstnance tak, aby váš podnik doslova kvetl. Zvyšte svoje schopnosti prodeje, doplňování zboží a obsluhování pokladny nebo to nechte na zaměstnancích, vyrábějte roboty, hračky nebo kytice a zaplňte jimi prázdné regály. Získejte zlaté odznaky a úctu kolegů, možná se vám podaří vyrobit i jednoho speciálního robota. Je jen na vás, jak si podnik povede, zkrachuje nebo se vyšvihne mezi podnikovou elitu?
Nové styly:
Mezinárodní: Moderní, jednoduchý, elegantní a mezinárodní se hodí téměř všude.
Pohádka: Slaďoučké barvy a jemné vzory? To je přesně ono! Do cukrárny jako dělané.
Evropský: Klasický, elegantní styl je ten praví pro vyhlášené restaurace a obchody.
Nové odznaky:
Robotika: Vytvářejte ty nejlepší roboty od těch na hraní až k robotu Servo.
Vázání květin: Naučte se rozumět řeči květin a posílejte voňavé vzkazy po celém světě.
Hračky: To po čem touží všechny děti, si můžete vyrobit doma a prodávat všem
hračkomilům.
Obchodní čtvrť:
Nákupní čtvrť Modřany je plná života, nakupujících simíků a podnikatelů, přidejte se k nim a buďte nejlepší. Najdete tam také několik prosperujích krámků, se kterými můžete začít svou podnikatelskou dráhu.
Další:
Výtahy, stánek s limonádou, kosmetické křeslo, starobylá pokladna, stůl na výrobu hraček, stůl na vázání květin, stůl na výrobu robotů, socha ninji, socha rytíře, socha gorily, markýzy, cedulka otevřeno/zavřeno, vybírač poplatků aj.