Dítě štěstěny 3. díl-Prohlídka obchodu

26. února 2008 v 12:15 | Tirit |  Dítě štěstěny
Dítě štěstěny
3. díl-Prohlídka obchodu
Omluvte prosím případné změny image postav interiéru nebo exteriéru, v článku před tímto najdete informace o nutné změně. Univerzální obrázek je taky jiný, ale mě se líbí víc než předchozí, tak napište jak vám.

Volala na nás Marta, a když slyšela tu novinu, hrozně to Lindě přála, jako já. Nemohla ale jít zítra s námi prohlédnout si ten obchod, měla zkoušku. Popřály jsme jí, ať jí to dobře dopadne a ona běžela, ještě se chtěla učit (to by mě zajímalo, jestli se něco naučí, když na to celý rok kašle), šla nám to jenom povědět. Linda ještě slíbila, že to zavolá Sandře, aby mohla jít s námi. "Tak zítra", rozloučila jsem se s Lindou. "Jo zítra!"
Dorazila jsem domů (no jo, domek má nový nátěr=) a bylo už docela pozdě, tak jsem si jen chvíli četla a pak už šla spát. Zítra to bude sice zábavné, ale taky únavné.
Nebudu vám říkat, o kom se mi zdálo, určitě to víte, jen bych chtěla vědět, co se mi tím Izabela snažila říct…(viz 1. díl). Ráno jsme měly sraz před tím butikem a Linda, která má jediná klíče (až na majitele) nás tam měla pustit spolu s stěhováky a zaměstnanci, všechno se teprve chystalo.
"Tak jo holky, pojďte dál," pobízela nás Linda. "Ještě to tu všechno není srovnané a připravené, ale uvidíte, jak se to rozjede!" přesvědčovala nás. "Jo, vypadá to tady hezky už teď," řekla jsem.
Byl to hezký obchod, docela velký a dobře řešený. Takhle vypadá zvenčí, je zatím prázdný, ale hned po nás se tam přihrnulo plno stěhováků a budoucích zaměstnanců a začali tam, nosit a rovnat stojany, zboží atd.
"Je to tady fakt hezký," povídám "hele, máš tady dokonce podium na módní přehlídky!" "Je to vlastně taky návrhářská dílna a budou se tady konat zkoušky modelek," vysvětlovala Linda. "No mě se to tady líbí," přidala se Sandra "budu si chodit kupovat oblečení k tobě!"
Sandra si prohlížela dole stojany a oblečení na nich, zatímco jsme si já a Linda povídaly. Nebo si možná spíš než to oblečení prohlížela personál a hlavně jednoho chlapa, co tam na všechno dohlížel :-).
Povídaly jsme si o zařízení a Linda mi líčila, jak to tady bude za měsíc vypadat: "Skoro to tady nepoznáš, Adie, bude v trochu jiném stylu než teď a budou tu převládat hlavně barvy černá, červená a bílá, ale jinak než teď!" "To zní skvěle," řekla jsem jí.
"Moc ti to s Martou a Sandrou přejeme!" objala jsem ji. "Já vím Adie, vy jste pravé kamarádky!" smála se. "Musím něco zařídit, za půl hoďky budu zpátky," povídá mi. "Tak jo, počkáme," odpovídám "Sandra má teď stejně něco "důležitého" na práci (už pokročila v balení jednoho prodavače)." "Bude to jen chvilka," řekla a odběhla.
Když zmizela, na horu přišla Sandra. "Jak jde lov?" ptám se. "Nic moc, samé mřenky," ušklíbla se. Hrozně jsme se tomu chechtaly, když jsme probíraly, jestli stojí za to ten hasič, co byl nainstalovat hasící zařízení. "No, ale mám nový objekt zájmu," prohlásila Sandra. "A jaký, Sany?" zajímala jsem se. "Uvidíš," na to Sandra. No to jsem fakt zvědavá!
Hned jak se Linda vrátila, napadlo mě zkusit si projít se po tom mole: "Hele holky, koukejte na modelku!" Trochu jsem se nudila, ale bylo docela těžký, abych nespadla.
Sice si myslím, že na to nejsem, ale nejhorší to zase nebylo. "Jde ti to dobře, Adie!" volala Linda. "Ale kde je zase ta Sandra?" divila jsem se, vypařila se jako pára.
Dostala jsem nápad: "Hej Sany, pojď sem a ukaž nám, jak chodí profesionálka (Sandra začínala dráhu zpěvačky jako modelka), uděláme si takovou malou módní přehlídku." "Tady ten pán, co dohlíží na vybavení, nám bude dělat porotu!" zdůraznila jsem chytře.
A taky, že mi to vyšlo, Sandra, kde se vzala, tu se vzala, najedou už, spěchala na podium. "Hej počkejte s tím na mě," volala "ukážu vám, jak se to dělá správně!" "To byla rychlost!" poznamenala jsem a Linda vůbec nic nechápala :-).
Ten chlap nám vážně dělat porotu a diváky, ale nejspíš kvůli Sandře… Ale ta mě překvapila, protože prohlásila, že se jí zdám nadaná na modeling, jestli bych se mu neměla profesionálně věnovat! Musela jsem se smát: "Je to k smíchu Sany," řekla jsem, když se trochu urazila, že podceňuju její zkušenosti " copak se nato hodím?" "Abys věděla, hodíš, ale je s tebou těžká domluva!" odsekla.
Dlouho jsme se tam bavily, až do tmy a pak řekla Sandra: "No holky, já už musím jít, ještě mám něco na práci, tak ahoj!" "Tak čau," řekla Linda, ale bylo jí to divné, mě to však došlo.
"Tak zatím," řekla jsem rychle, než se Linda stačila na něco zeptat "já už budu taky muset jít." Sandra se vypařila a Linda se mě ptala, co jí je. Je někdy dost nechápavá, já naopak docela dost.
"Nevidíš, že loví toho chlápka, co nám dělal porotu, Lin?" povídám jí. "Vsaď se, že teď je dole a hází po něm očima!" zasmála jsem se. "Jej no jo, já si toho nevšimla, neměla jsem čas," smála se Linda. "Tak ahoj Adie," řekla. "Jo ahoj!" odcházím (No, ale všimnout si toho mohla, když vezmete v úvahu, že on taky mazal dolů).
Jak jsem si myslela, když jsem odcházela, Sandra se naoko přehrabovala ve stojánku se šaty a dělala oči na toho kluka, zatímco on se před ní předváděl a flirtoval s jinou, ale pořád po ní koukal. No jó, ta dostane nakonec každého.
Přišla jsem domů a začala se učit, taky mám docela blízko zkoušku. Nemohla jsem se ale soustředit, pořád, jsem myslela na to, co mi řekla Sandra, o tom modelingu, málokdy se totiž mýlila. Ale tentokrát se mýlit musela, přesvědčovala jsem se, já a modelka? To je absolutní blbost!
Jak jsem se tak nemohla soustředit, tak jsem se přistihla, že místo do knížky koukám z okna, ale mnohem víc mě překvapilo, že tam taky někoho vidím! "Co to?" podivila jsem se hlasitě. Je už přes deset večer, tak pozdě tudy nikdo nechodí, bydlím na kraji města! Vstala jsem a šla se kouknout blíž…
POKAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 bulvinka bulvinka | E-mail | Web | 26. února 2008 v 15:16 | Reagovat

Super!!!Tenhle díl se ti fakt povedl!

2 Tirit-max Tirit-max | E-mail | Web | 26. února 2008 v 19:04 | Reagovat

Myslíš? Díky!=)

3 Niss Niss | 27. února 2008 v 10:15 | Reagovat

Ahojík..máš to tu super...desing atd,..koukni se mi taky na blog..mám tam SOUTĚŽ MISS SIMS2 tak se určo přihlaš.Kromě miss tam najdeš plno jiných věcí,třeba komixy,downloady.......(www.story-sims.blog.cz)

4 Hajan Hajan | E-mail | 27. února 2008 v 16:48 | Reagovat

Čau! Nádherný díl! Kdy bude další pokračování?

5 TweetyKaty TweetyKaty | Web | 5. března 2008 v 16:16 | Reagovat

Už se těším na pokračování...

6 Tirit-max Tirit-max | E-mail | Web | 6. března 2008 v 8:25 | Reagovat

Moc díky všem!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama