Informace o Mazlíčcích

9. února 2008 v 15:16 | Tirit |  Mazlíčci
Mazlíčci-4. datadisk
Vašim simíkům už nemusí být doma smutno, stačí, aby si pořídili malého, chlupatého kamaráda. S tímto rozšířením mohou vlastnit psy, kočky, ptáky a křečkouny (zvířata vyšlechtěná z různých druhů hlodavců. Psy a kočky mohou mít také samozřejmě mladé a vy můžete vychovat celé generace jedné rasy.
Psy a kočky můžete vytvořit při vytváření rodiny, koupit si je v obchodě nebo adoptovat přes telefon. Mají vlastnosti i duši a také můžou sehnat zaměstnání, můžete je vycvičit a naučit povely. Váš pozemek budou navštěvovat cizí zvířata a možná, že když se s některými skamarádíte až příliš, budete muset změnit životní styl.
Nový styl:
Atomová sbírka: Chcete vědět, jak to vypadá ve vesmíru? Zařiďte si pokoj v tomhle stylu! Hladký povrch, zaoblené tvary a motivy vesmírných těles mluví za všechno.
Nové služby:
Zvířecí adopční služba: Chcete nějaké už trochu vycvičené zvířátko nebo naopak ještě nedorostlé mládě? Stačí zavolat a vybrat si!
Dát zvíře k adopci: Narodilo se vám víc koťat, než můžete zvládnout? Dejte je k adopci!
Trenérka poslušnosti: Potřebujete naučit mazlíčka povelům a nemáte čas? Trenérka poslušnosti vám s tím pomůže! Pomáhá také těm simíkům, kteří trpí noční nespavostí a zvířecími zvyky.
Rejstřík zvířat: Chcete přejmenovat mazlíčka nebo zaregistrovat rasu? Pak volejte do rejstříku zvířat!
Nahlášení ztraceného zvířete: Ztratil se vám mazlíček a nemá obojek? Pak podejte zprávu sem a možná se někdo ozve!
Další:
Nástroj vyrovnat pozemek, kovadlina, žvýkací kost, hrací myška, rezidence u čtyř tlapek, psí boudy, pelíšky, ptáček na drátku, jídelní misky, klece pro ptáky i křečkouny, koberec kost a kameny, miska s pískem aj.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama