Březen 2009

10. Rychlovka

27. března 2009 v 14:32 | TI&TO |  Rychlovky

10. Rychlovka
Nazdar!
Rychlovky budeme zase uveřejňovat v pátek, tak se nezapomeňte kouknout na blog. Hrajeme na 3 místa o diplomy jako obvykle. Nevadí, když všechno nevíte.
Otázky:
1. Kdy má vyjít The Sims 3?
2. Kolik má The Sims 2 datadisků (ne kolekcí)?
3. Máš s blogem spřáteleno? Jestli ne, chtěl bys?
4. Které zvíře máš nejradši?
5. Máme sem dávat námi psané příběhy?
To je konec. Těšíme se na odpovědi.

Příběh

26. března 2009 v 18:41 | TI&TO |  Aktuálně
Ahoj!
Víte, začaly jsme s toxe008 psát takový příběh. Není hotový, ještě nejsme ani v půlce, ale až budeme za půlkou tak bychom to sem možná mohly dát. Je docela dlouhý, takže by to bylo po kapitolách, ale kdyby vás to bavilo číst, tak nás by to zase bavilo psát. No tak napište, co si o tom myslíte, já vím, že to s TS ani zvířaty nesouvisí (se zvířaty tedy trochu ano), ale kdyby vás to zaujalo, tak bychom ho sem dali. Pište do komentářů prosím.

Vaše Tirit

Tak co prázky?

9. března 2009 v 17:05 | TI&TO |  Všeobecně
Ahoj lidi!

Minulý týden jsme měli jarňáky, který jsem si docela užila. Nevím teda, kdy jste je měli vy, ani jak jste se měli, ale mě se do školy úplně děsně nechtělo! To ale nikomu na stupni. No a vy? Jestli jste je měli, tak možná souhlasíte. A jestli ne, tak vám přeju, abyste si je užili. SBéčkům zvlášť.

Jinak toxe008 má pořád ty samé problémy s počítačem, takže nic novýho. Ale chci požádat soutěžící, kteří pořád ještě neposlali obrázky do soutěžě Uprav obrázek, aby si pospíšili. Ostatní na ně pořád čekají.

To je všechno, tak napište, jak jste se měli. Ahoj.