Srpen 2009

Bude to tak NAVŽDY?

26. srpna 2009 v 15:14 | toxe008 |  Aktuálně

(děkujeme že píšete komenty, jo a uprav obrazek se nejak stoplo kdyztak se obrate na Tirit to je jeji.... :))


Ne. nebojte nemyslim to blog ale myslim novy komix ktery pripravuju, tady je ukazka záhlaví
Komix bude o 15ctileté Lauře, 16ctileté Nataše(její sestře)(o čem by byly komixy kdyby tam nebyli žádní kluci,že?xD) a 16ctiletém Kryštofovi.

Omluva + Písnička + Zákony schválnosti

18. srpna 2009 v 11:16 | toxe008 a Tirit-max |  Aktuálně
Omlouváme se vám že jsme tu dlouho nebyly, to víte ty prázdniny.....
blog by se měl opjet rozjet. A hrutak jako omluvu Vám sem dáme 3 superhry. Jistě všichni znáte hru Murphys Gesetz(Zákony Schvlnosti). Já je vždy hrála na superhry.cz, ale když sem se jukla na jejich oficialni stranku tak sem zjistla ze tam 3 chyybi tak tady mate odkazy:

http://www.rtl.de/games/ka/murphy/murphy9/index.html
(vemte stetec a dejtedo lepidla co je na strese, a pak ten stetec dejte na mochomurku. ten oytlik co je vedle ovce nasypte do kotliku a ten mrak posunte az k ty vlajce. na konci klikejte na monitor.....vic nwm)

http://www.rtl.de/games/ka/murphy/murphy7/index.html
(do masiny strcte koste, a otevrete okno. posunte cudlik na troube a chnapku vyodte do kose. az se obrazovka posune tak obe dve flasky uplne cely vylejte sobovy do kyble, kazdou 2x. na konci klikejte na tu haldu co tam je..... vic nwm)

http://www.rtl.de/games/ka/murphy/murphy8/index.html
(vemte psa a dejte ho do chladaku, u lampy je takova cervena hadice tak nani kliknete. vyndejte baterky z radia, a sroubovakem odsroubujte plot za grilem. u grilu je to bily tak to dejte do kose..... mno vic fakt uz nwm tahle mi moc nejde )

Kdybyste na něco přišli tak to napište do komentů, budu vám vděčná, jo a ta písnička je super i když je o škole... xD tak když ji někdo bude chtt tak mi písněte na e-mail: toxe008@seznam.cz

!!! Musíte si zadat adresu do vyhledávače !!!